Держгеокадастр у Львівській області надав більше 178 тисяч адміністративних послуг цього року

10 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Цього року працівниками головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 178 тисяч адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру громадянам та юридичним особам. Майже всі заяви (95%) надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання адмінпослуг з:

державної реєстрації земельної ділянки (опрацьовано 62744 заяви);
видачі витягу на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (видано 57747 витягів);
внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (внесено відомості про 6236 земельних ділянок);
надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (державні кадастрові реєстратори опрацювали 18715 таких запитів).

Крім реєстрації земельних ділянок, фахівцями Держгеокадастру здійснюється робота з наповнення баз даних земельного кадастру, зокрема перенесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки зареєстрованих до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Зокрема, у I-му півріччі 2020 року до Державного земельного кадастру перенесено відомості про 15 343 земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, що зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Максимальне наповнення бази даних сприятиме якісному та оперативному наданню запитуваної інформації громадянами, мінімізує кількість контактів з чиновниками, сприятиме реалізації масштабного проекту, який зараз реалізовується в Україні, з функціонування та розвитку національної інфраструктури геопросторових даних, а через це встановленню прозорих земельних відносин відкритих для громадськості, ефективному управлінню земельними ресурсами громадами та державою.

На безоплатній основі громадянам було надано більше 157 тисяч адміністративних послуг Держгеокадастру.

 Довідково:

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України є відкритими та опубліковані в мережі інтернет «Публічна кадастрова карта». Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за її місцезнаходженням.

З адресами ЦНАПів можна ознайомитись на офіційному сайті Держгеокадастру.

Ключові слова:

геокадастрпоказники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ