Підтримати дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, - наш обов'язок, - Юрій Холод

8 липня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 липня, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з питань забезпечення житлом дітей-сиріт за участі керівництва Мінсоцполітики.

Участь у ній від Львівської області взяли: заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод, начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, директор департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталя Кузяк.

«Дуже радий, що така програма в наші країні є. Підтримати дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, - це дуже добра справа. Ми розуміємо, що діяти необхідно швидко, адже, досягнувши певного віку, такі особи втрачають можливість отримати власне житло від держави. Відтак, максимально сприятимемо, аби більше осіб змогли мешкати у власних оселях. Це найменше, що ми можемо для них зробити», - зазначив Юрій Холод.

Присутні розглянули питання механізму використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в повному обсязі.  

Зазначимо, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на ці потреби становить 795 млн 384 тис. грн. 

«Для Львівщини Мінсоцполітики передбачило 12 млн 876 тисяч гривень», - додав Володимир Лис.

Нагадаємо, 7 липня хлопцю, позбавленому батьківського піклування, урочисто вручили ключі від квартири. Відтепер юнак мешкатиме у власному житлі, яке розташоване у селі Добротвір Кам‘янка-Бузького району. Його вартість - 405 тис. грн.

На купівлю двокімнатної квартири з державного бюджету виділено 365 тис.грн. З районного бюджету та бюджету Куликівської селищної ради дофінансовано 40 тис. грн. 

Ключові слова:

селектор

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6807
+117
Очікують
результати тесту:
485
+117
Підтверджені випадки COVID-19:
10420
+197
Одужало:
2735
+106
Померло:
283
+8

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ