Власне житло - це міцний фундамент і добра допомога дітям, позбавленим батьківського піклування, - Юрій Холод

7 липня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 липня, хлопцю, позбавленому батьківського піклування, урочисто вручили ключі від квартири. Відтепер юнак мешкатиме у власному житлі, яке розташоване та території Кам‘янка-Бузького району.

Хлопець з Куликова, Жовківського району Львівської області, позбавлений батьківського піклування, в березні відсвяткував повноліття. Мати залишила його майже відразу після народження, виховувався в інтернаті і дитячому будинку сімейного типу. Цього року завершив навчання у Львівському вищому професійному училищі комп’ютерних технологій та будівництва.

«Власне житло - це міцний фундамент і добра допомога дітям, які обділені батьківським піклуванням. Дуже радий, що така програма в наші країні, в області і місцевих бюджетах є. Підтримати дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки, - це дуже добра справа. Дякую всім, хто долучився до неї», - зазначив заступник голови Львівської ОЛА Юрій Холод.

На купівлю двокімнатної квартири з Державного бюджету виділено 365,0 тис.гривень. Окрім того, з метою закупівлі зазначеного житла з районного бюджету  та з бюджету Куликівської селищної ради дофінансовано 40,0 тис. гривень. Відтак, загальна вартість помешкання у у с.Добротвір Кам'янка-Бузького району становить 405,0 тис. гривень.

Ключові слова:

дітижитло

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ