У Немирові відкрили новий спортмайданчик

3 липня 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 липня, у селищі міського типу Немирів на Яворівщині відкрили сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Об’єкт спортивної інфраструктури розташований на території Немирівської середньої школи.

Участь у офіційному відкритті взяв заступник голови ОДА Іван Собко, а також  начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім‘як. 

Це перший спортивний майданчик, споруджений у Немирові за час незалежності України.

«Діти - це наше майбутнє. Відтак, нашим завданням є, щоб вони зростали і мале щасливе дитинство, яке проходитиме у комфортних умовах. Ми робимо усе можливе, аби з кожним роком на спортивній мапі Львівщині з‘являлось усе більше об‘єктів спортивної інфраструктури. Це стратегічно важливо і для залучення більшої кількості населення до занять фізичною культурою і, водночас, для якісного розвитку спорту», — зазначив Іван Собко

Облаштування майданчика стало можливим завдяки реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Об‘єкт споруджено за рахунок співфінансування з обласного, районного та селищного бюджетів. Нагадаємо, у 2020 році у рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини заплановано облаштування на території області 21 спортивного майданчика.

Майданчик облаштований завдяки  реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ