В межах програми «Велике будівництво» у Трускавці реконструюють НВК «СЗШ №2-гімназія»

26 Червня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У м. Трускавець реконструюють навчально-виховний комплекс «СЗШ №2-гімназія». Проєкт реалізується у межах програми Президента України «Велике будівництво» та спрямований на покращення умов навчання дітей шляхом комплексної термомодернізації будівлі школи.

Як розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА, завдяки проведенню робіт з реконструкції проєктна потужність закладу збільшиться на 45 учнівських місць і загалом складатиме 950.

Наразі підрядники влаштували шатровий дах та продовжують роботи з утеплення фасаду, гідроізоляції фундаменту, облаштування мансардних приміщень та внутрішніх інженерних мереж. Будівельна готовність об’єкта складає приблизно 70 %.

У поточному році на реалізацію проєкту затверджено фінансування з державного фонду регіонального розвитку в обсязі 12,4 млн грн, місцевого бюджету - 5,0 млн грн. Завершити роботи заплановано цьогоріч.

Довідково:

НВК «СЗШ№2-гімназія» є дипломантом українсько-польського освітнього проєкту «Моніторинг якості роботи школи шляхом її самооцінки». 

За результатами «Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю, впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоров’я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально-виховного процесу» педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою та Подякою Міністерства освіти і науки України.

Ключові слова:

ВБ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ