Львівська ОДА підписала Меморандум з ГО «Клуб ділових людей Україна» у напрямку підтримки бізнесу

26 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Департамент економічної політики Львівської ОДА та Громадська організація «Клуб ділових людей Україна» підписали Меморандум про співпрацю. Документ покликаний моделювати пільгову програму кредитування бізнесу у Львівській області.

Як пояснив керівник департаменту Степан Куйбіда, спільна робота буде спрямована на розвиток співробітництва для більш ефективної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва в питаннях пільгового кредитування бізнесу у Львівській області.

Співпраця відбуватиметься в межах ініціативи «Розробка та пілотування інструментів сприяння бізнесу в об'єднаних територіальних громадах».

«Сьогодні також був підписаний Меморандум про співпрацю між Агенцією регіонального розвитку Львівської області та Громадською організацією «Клуб ділових людей Україна». Він спрямований на реалізацію державної політики у сфері підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнес-середовища області», - додав Степан Куйбіда.

Нагадаємо, що є цілий комплекс програм з обласного та державного бюджетів, якими може скористатись малий та середній бізнес Львівщини.

Зокрема, в межах Програми підтримки конкурентноспроможності Львівської області, передбачено відшкодування частини відсотків за кредитами взятих на основні засоби. Також в межах цієї ж програми реалізовується ваучерна підтримка бізнесу, яка передбачає надання на конкурсній основі ваучерів – безповоротної фінансової допомоги для малого бізнесу Львівської області.

Розміри ваучерів: на маркетингові та консалтингові послуги – до 50 тис грн, інноваційні ваучери – до 100 тис грн.

Детальніше за посиланням.

Ключові слова:

меморандум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ