Наше завдання - максимально стабілізувати ситуацію, - Іван Собко щодо поширення коронавірусу на Яворівщині

25 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Івана Собка та заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрія Васька у Яворівській РДА відбулась нарада щодо запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID – 19.

Під час наради присутні обговорили питання посилення контролю протиепідемічних заходів на ринках, в магазинах і дотримання суб’єктами господарювання умов карантинних заходів, контроль за роботою мобільних груп в районі.

Також особливу увагу зосередили на посиленні епіднагляду за особами, які перебувають на самоізоляції та контактними особами.

«Ми посилюємо роботу у цьому напрямі і будемо й надалі працювати над локалізаціями кожного спалаху індивідуально», - наголосив Андрій Васько.

Присутні заслухали звіт Яворівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області та Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру щодо ситуації з гострою респіраторною хворобою, спричиненої короновірусом COVID – 19 на території Яворівського району.

«Ми з вами повинні розуміти, що ситуація серйозна, потрібно працювати і контролювати процес протиепідемічних заходів в районі. Наше завдання - максимально стабілізувати ситуацію. Завдання ж кожного мешканця Львівщини - дотримання елементарних заходів безпеки задля збереження свого здоров’я. Тут немає чужих людей, немає чужих лікарів, ми тут єдині і повинні розуміти, що тільки спільними зусиллями ми досягнемо результату та зупинимо поширення захворювання», - наголосив Іван Собко.

Члени наради обговорили алгоритм дій при підозрі на гостре респіраторне захворювання. Лікар-епідеміолог Яворівського районного відділу державної установи Львівського обласного лабораторного центру Левицька Віра Петрівна проінформувала про ситуацію, яка наразі склалася в районі.

«У Яворівському районні є ситуація з найскладніших у Львівській області. Зареєстровано 348 випадків, з них лабораторно підтверджено 251 випадок захворювання на COVID – 19, - розповіла Віра Левицька. - Що робити особам, які контактували з хворим або підозрілим на захворювання COVID – 19?  Перш за все, слід звернутись до свого сімейного лікаря, який направить вас на ПЛР обстеження, який оцінить клінічний стан ваш, стан вашого здоров'я, необхідність надання медичної допомоги та лікування, і порекомендує режим самоізоляції. Особливим є дотримання самоізоляції протягом 14 днів,  наприкінці терміну 14 днів слід провести ПЛР обстеження. Після отримання негативного результату проводиться повторне обстеження через 4-5 днів, коли  другий результат від'ємний людина може виходити з самоізоляції».

Ключові слова:

коронавіруснарада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.08.2020 20:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7264
+56
Очікують
результати тесту:
485
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
10981
+130
Одужало:
2936
+12
Померло:
305
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ