«EVE8»: аудіовізуальне мистецтво, музику та архітектуру об’єднають в одному проєкті

25 Червня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Про це розповіли сьогодні, 25 червня, у межах брифінгу щодо реалізації першого в Україні проєкту «EVE8».  

«EVE8» – це проєкт, який створений громадською організацією «Фонд сприяння молоді та спорту «Олімп» за підтримки управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації за підтримки Українського культурного фонду.

«Наша співпраця з «EVE8» розпочалась півтора роки тому. Ми дуже тішимося, що у нас є такі гарні партнери, які привертають увагу до історії, культури, архітектури, спадщини через цифровий контент. Цінності історико-культурних пам’яток важливо донести до сучасної прогресивної молоді. Переконана, завдяки такому формату, ми зможемо популяризувати нашу спадщину», - зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Метою проєкту є створення та розповсюдження аудіовізуальної інформації про культурне надбання регіонів серед молоді та підвищення інформаційної мобільності культурної спадщини через її діджиталізацію.

«Сучасна інформаційна ера та швидка зміна запитів диктують новітні підходи для залучення молоді у культурний сектор країни. Команда переконана, що рівень залучення молоді до культурного, історичного сектору є не достатнім та надзвичайно важливим. Саме музика, час з друзями, відео – саме те, що їх захоплює. Тому, ці важливі інтереси молоді ми об’єднали у проекті та сфокусували у культурний сектор, водночас збільшуючи інформаційну мобільність та доступ до культупної спадщини у мережі інтернет», - додала керівник проєкту Олена Ромадіна.

Ідея проєкту полягає у створенні молодіжного магніту до культурної спадщини, використовуючи актуальні музичні тренди і технології прямого ефіру в соціальних мережах та на YouTube. Кожен прямий ефір проводиться на локації культурної спадщини, ведеться онлайн трансляції у соцмережі із запрошеними відомими європейськими діджеями. В рамках Програми розвитку туризму, курортів і рекреації у Львівській області на 2018-2020 роки виділено 50,000 грн на співфінансування Українського культурного фонду за конкурсноюпрограмою «Аудіовізуальне мистецтво».

Відтак, буде надано послуги зі створення аудіо-візуального контенту поєднуючи електронну музику і культурну спадщину у прямому ефірі та соціальних мережах в медіа-каналі EVE8. На Львівщині обрано 5 об’єктів, натериторії яких реалізовуватиметься Проєкт EVE8, а саме: Підгорецький замок, Олеський замок, Золочівський замок, Свірзький замок, Тустань.

У 2020 році в період з 28 червня до 18 жовтня за підтримки Українського культурного фонду буде проведено сезон ефірів командою EVE8 із залученням відомих виконавців електронної музики на 10 локація культурної спадщини.

Попередньо вже домовлено співпрацю з такими українськими виконавцями електронної музики: The Organism,Nastia, Cepasa, Ma-gooch, Voin Oruwu, Na Nich, Stanislav Tolkachev, Manu&Кrutь (Марина Круть - фіналістка відбору Євробачення 2020), Poly Chain та інші.

Ключові слова:

туризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ