Робота банківських установ у період карантину - у центрі зустрічі в Львівській ОДА

23 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Ситуацію щодо організації роботи банківських установ в умовах карантину в області, а також утворення черг до відділень банків для отримання пенсій чи сплати комунальних послуг розглянули сьогодні, 23 червня, в межах наради під головуванням першого заступника голови ОДА Андрія Годика.

«Наше завдання забезпечити ефективні протиепідемічні заходи під час роботи банків, а також створити умови для отримання людьми банківських послуг онлайн, не наражаючи їхнє здоров'я небезпеці стоячи в чергах», - акцентував під час розмови Андрій Годик.

Представники найбільших державних банків розповіли про ті протиепідемічні заходи, які здійснюються на постійній основі. Зокрема, про проведення дезінфікуючих заходів, забезпечення засобами індивідуального захисту, а також проведення тестування банківських працівників на коронавірус під час карантину.

Сторони також обговорили можливість реалізації механізму попереднього запису клієнтів за телефоном у банківські відділення з метою зменшення черг на отримання банківських послуг в пікові періоди.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ