Львівщина розширює співпрацю з Ізраїлем у сфері науки та освіти

23 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 червня, відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською міською радою, Національним університетом "Львівська політехніка", Науковим парком Національного університету "Львівська політехніка" та Торгово-промисловою палатою Ізраїль – Україна».

Метою Меморандуму є розвиток інновацій та стартапів міжнародного рівня. Для цього планується залучення науковців та студентів Львівської політехніки, підтримку регіональних органів влади та Ізраїльський досвід й фінансові можливості. Реалізовувати ці інноваційні проекти має нещодавно  створений Науковий парк SID City.

"Львівщина - область, де зосереджена велика кількість науковців, людей, які шанують і примножують культурні цінності, де молодь дуже активно навчається і здобуває освіту і проходить стажування за кордоном, опісля, - реалізовує краще практики та методики. Відтак, підписання цього Меморандуму є дуже важливим кроком для подальшого розвитку науки. Долучаючи партнерів, друзів і колег з інших країн, ми навчаємося і обмінюємося досвідом. Облдержадміністрація завжди готова фінансово та методично допомогти у реалізації спільних проєктів, які б приносили користь Львівщині та усій Україні", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Зазначимо, що Меморандум передбачає створення Шоу-руму Українсько-Ізраїльських інновацій та підтримка створення нових інноваційних фірм та компаній, що має сприяти розвитку економіки Львівщини.

"У Львівській політехніці ми побачили потенціал, зокрема,  розвитку ІТ-технологій. Ми сподіваємося, що підписання проекту призведе до плідної співпраці у майбутньому і це лише перший крок", - наголосив під час онлайн-зв’язку Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Джоел Ліон.

Підписанти мають намір виявляти намір сприяти: проведенню спільних проектів з розвитку інновацій, зокрема таких як: Asolution Hub, Startera, обміну спеціалістами для проведення тренінгів, досліджень, семінарів і консультацій, організації обміну досвідом та інформацією з питань запровадження та розвитку стартапів та залученню інвестицій.

Окрім того, підписання документа має на меті посилити наукові позиції Національного університету "Львівська політехніка" на міжнародній арені. 

Ключові слова:

меморандум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.08.2020 11:46
Пацієнтів загалом звернулось:
7531
+131
Очікують
результати тесту:
485
+131
Підтверджені випадки COVID-19:
11308
+166
Одужало:
3040
+91
Померло:
310
+1

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ