Учасники молодіжного курсу «Організація подій» захистили проекти

23 Червня 2020р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

20-21 червня випускники курсу “Memories events school” захистили дипломні роботи, над якими працювали протягом чотирьох місяців. Загалом у школі прийняло участь 26 учасників, із яких 13 - захистили свої проєкти у сферах екології, волонтерства, бізнесу, культури, спорту, профорієнтації, відпочинку, психології та неформальної освіти.

Курс розпочався 22 лютого 2020 року і за цей час було проведено 9 модулів, що разом становлять 26 занять на теми: «Особистість event менеджера», «WOWZ events: ідея та концепція», «Робота з партнерами та спонсорами»,  «Робота з доповідачами, ведучим, фотографом та музикантами», «Робота event менеджера на самій подій», «Аналіз ринку. Маркетинговий план. Створення когнтенту», «Маркетингові інструменти», «Бюджет подій», «Завершення та відновлення після події».

Серед учасників – представники Львівщини: студенти, волонтери громадських організацій, працівники комунальних закладів та державні службовці.

Викладали курс психологи, маркетологи, дизайнери, журналісти, фандрейзери, ведучі, фотографи, арт-менеджери, проєктні менеджери, PR-менеджери артистів, автори книг, громадські активісти, державні службовці, власники event компаній та організатори  наймаштабніших подій в Україні.

Під час захисту із учасниками працювали експерти – представники Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради, регіональні координатори проєктів.

Дипломи учасники отримають  вже 14 липня. Організатори – Memories events school за підтримки Львівського обласного молодіжного центру.

Нагадаємо, що Memories events school  – це платформа, яка допомагає знайти свій шлях, даруючи можливості для розвитку та ресурси для успішної організації подій.

Ключові слова:

молодьпроекти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.08.2020 20:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7264
+56
Очікують
результати тесту:
485
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
10981
+130
Одужало:
2936
+12
Померло:
305
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ