"Ми на правильному шляху", - Максим Козицький про членство України у Програмі розширених можливостей НАТО

12 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні Україна стала одним з шести партнерів розширених можливостей НАТО разом з Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький назвав цей крок найбільшим проривом у євроатлантичній інтеграції, з того часу як Україна остаточно вибрала курс на членство в НАТО.

"Відтепер Україна - член Програми розширених можливостей НАТО. У червні 2017 року Верховна Рада України ухвалила закон, яким членство держави в Альянсі знову визнано стратегічним пріоритетом національної зовнішньої і безпекової політики. Згодом Президент України Володимир Зеленський також заявляв про готовність надати нового поштовху розвиткові відносин між Україною і НАТО. І є перші результати! Північноатлантична рада визнала Україну членом Програми, адже країни-члени НАТО відзначають вклад нашої країни у збереження євроатлантичної безпеки - Україна відправляла військових на підтримку операцій НАТО, в тому числі в Афганістані і Косово, а також для Сил реагування Альянсу і для проведення навчань", наголосив Максим Козицький.

Членство, зокрема, передбачає розширений доступ до програм посилення оперативної сумісності.

Ключові слова:

ГОловаНАТО

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.08.2020 20:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7264
+56
Очікують
результати тесту:
485
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
10981
+130
Одужало:
2936
+12
Померло:
305
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ