На Львівщині поступово відновлюється інформаційна кампанія з популяризації відпочинку та оздоровлення у закладах області

12 Червня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Як розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака інформаційна кампанія включає промо проекти, комунікацію зі ЗМІ, туристичними компаніями, закладами розміщення та харчування, магазинами туристичного спорядження тощо.

«Наше гасло: «Подорожуй Львівщиною – відкривай себе», і справді, Львівщина є унікальним краєм для туристів. Це культурна та природна спадщина, логістика, сервіси HORECA, галицька гостинність. І сьогодні у зв’язку із карантином перед туристичною галуззю постали нові виклики», - зазначила керівник управління.

Відтак, інформаційна кампанія спрямована не лише на популяризацію регіону, а й має на меті конкретні цілі, серед яких відновлення туристичних потоків, завантаження закладів розміщення на 50 та більше відсотків, відновлення надходжень до місцевих бюджетів, впізнаваність бренду Львівщини та активність Львівщини як напрямку для подорожей у ЗМІ. З цією метою вже сьогодні триває робота над такими промоційними проектами як «Погнали Львівщиною», який презентує готові маршрути для самостійних подорожей областю, EVE8, який передбачає промоцію історико культурної спадщини через створення сучасного аудіо-візуального мистецтва. Також це робота над мобільним додатком для туризму та туристичним сайтом.

«Вже у цей вівторок ми запрошуємо представників ЗМІ на брифінг щодо розроблених промовідео Львівщини як туристичного напрямку «Де мої туристи?». Обов’язково чекаємо усіх, обіцяємо, що буде цікаво», - розповіла Наталя Табака. Детальніше про подію за посиланням.

За результатами інформаційної кампанії із промоції області можна стежити на офіційній сторінці Львівської ОДА та в соцмережах управління туризму та курортів ЛОДА у фейсбуці та інстаграмі.

Зазначимо, що в області налічується 337 закладів колективного розміщення, доступно 33 тис місць в закладах з тимчасового розміщення, 1420 закладів ресторанного господарства – понад 86 тис посадочних місць. Курортні заклади області: санаторії, пансіонати, центри реабілітації і відновлення – 72, SPA & детокс-комплекси – 32.

Ключові слова:

оздоровленнятуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7410
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11142
+161
Одужало:
2949
+13
Померло:
309
+4

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ