Львівська ОДА звернулась до Кабміну територіально диференціювати карантин

12 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська ОДА повторно звернулась до Кабміну із проханням диференціювати карантинні обмеження, залежно від рівня ризиків на конкретній території.

Про це під час брифінгу розповів заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

«Зміни до постанови № 392 поки не внесено, відповідно ми надалі перебуваємо у юридичних карантинних обмеженнях. Послаблення карантину можливе удвох випадках: якщо до наступного засідання комісії знизиться показник інцидентності, другий варіант – якщо Кабмін дозволить диференціювати область, і місцями послабити карантинні обмеження, а місцями залишити їх. Тому ми вчергове звертаємось до Кабміну із проханням надати механізм для диференційованого підходу до регіону», - пояснив він.  

На сьогодні показник інцидентності формується, виходячи із конкретних даних. За допустимої норми 12, на сьогодні у області він складає 21,43 – це перевищення майже удвічі.

«Сподіваємось, центральні органи влади підуть нам на зустріч в частині  внесення змін до постанови Кабміну, тому що суспільний виклик щодо карантинних обмежень кричущий. Ми розуміємо, наскільки тема карантину - соціально чутлива, наскільки люди втомились від таких обмежень, але всі мусять усвідомити причинно-наслідковий зв’язок: послаблення карантинних обмежень – збільшення показників інцидентності», - додав Тарас Грень.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ