26 проєктів розглянули під час комісії у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми

12 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

11 червня відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Загалом конкурсна комісія розглянула 26 проєктів від 15 інститутів громадянського суспільства та благодійних організацій.

Конкурсні пропозиції подавались на виконання таких завдань: підвищення в суспільстві престижу сім’ї; збереження та популяризація національних культурних сімейних традицій і цінностей; формування внутрішньої культури взаємин у сім'ї та соціальному середовищі; фізичний та інтелектуальний розвиток дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; запобігання домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми; формування національно-патріотичних якостей у дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; запобігання торгівлі людьми, її первинна профілактика.

«Члени конкурсної комісії оцінюють конкурсні пропозиції за чотирма критеріями: відповідність проєкту меті, реалістичність, ефективність використання бюджетних коштів та спроможність організації виконати проект» - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Нагадуємо, що загальний обсяг фінансування цього конкурсу становить 350,0 тис грн. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проєкту (заходу) становить 70% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 40 тис грн.

 

Ключові слова:

проєкти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ