На Львівщині учасники бойових дій отримали більше семи тисяч земельних ділянок

11 Червня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області, учасники бойових дій (АТО/ООС) та їх сім’ї отримали у власність 7148 земельних ділянок, загальною площею 4606 га.

“Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва. Найбільше земельних ділянок надали у Пустомитівському (2017 земельних ділянок) та Жовківському (1852 земельні ділянки) районах Львівської області”, - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська.

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО можна за посиланням.

Завдяки каталогам можна отримати інформацію про земельну ділянку, її основні характеристики (площу, вид угідь, кадастровий номер (за наявності), а завдяки картографічним матеріалам є змога конкретно зрозуміти місцерозташування земельної ділянки – повідомляють в департаменті агропромислового розвитку.

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (ООС) (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Окрім цього, департаментом розроблено дорожню карту «Як учаснику ООС (АТО) отримати земельну ділянку», де покроково відображено: куди саме необхідно звертатися і з якими документами. Ознайомитись можна за посиланням.

Ключові слова:

АТОземельні ділянки

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ