Львівська ОДА спільно з експертами продовжує напрацювання комплексних заходів протидії незаконному обігу лісосировини

10 Червня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 червня, відбулась нарада з питань реформування лісової галузі за участі представників відомств, роботодавців та їх асоціацій, незалежного експертного середовища та громадськості.

В межах наради розглянули питання щодо напрацювання комплексних заходів протидії незаконним рубкам.

Зокрема сторони обговорили питання, які можуть бути врегульовані на місцях, тобто територіальними органами виконавчої влади в частині проведення як інформаційно-роз’яснювальної роботи так і в частині ефективних заходів контролю.

Разом з тим, учасники висловили низку пропозицій щодо внесення змін у профільне законодавство та інших підзаконні акти. Відтак, департамент економічної політики Львівської ОДА узагальнить подані пропозиції до проблематики лісової галузі, які в подальшому будуть передані представникам депутатського корпусу від Львівщини.

Також, в межах наради обговорили можливі механізми громадського контролю при здійсненні лісогосподарських заходів. Зокрема наголосили, що місцеві громади повинні бути поінформовані про заплановані лісозаготівельні заходи.

«Ми продовжимо збір та узагальнимо пропозиції з озвучених питань, які стануть підгрунтям відповідних управлінських рішень», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Ключові слова:

експертиліс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ