На Львівщині затвердили регіональне замовлення на підготовку кадрів

10 Червня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 червня, відбулось засідання Регіональної ради професійної (професійно-технічної) освіти при Львівській обласній державній адміністрації. Серед учасників засідання – перший заступник голови Андрій Годик, заступник голови Іван Собко, представники департаменту економічної політики та департаменту освіти і науки облдержадміністрації, центру зайнятості, роботодавці, керівники навчальних закладів та експерти міжнародних проєктів.

На засіданні затвердили регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області в обсязі 9504 осіб, та регіональне замовлення на підготовку фахових молодших бакалаврів у закладах фахової передвищої освіти, які підпорядковані департаменту освіти і науки облдержадміністрації, в обсязі 1263 осіб.

Також присутні обговорили ряд кадрових питань, зокрема обрання заступника Регіональної ради із числа роботодавців, а також секретаря ради. Заступником ради обрали Наталію Шуляр, а секретарем – Марію Саврук.

Крім того, Тетяна Довбуш, регіональний фахівець з координації програми «EU4Skills», презентувала учасникам інформацію про реалізацію проєкту у Львівській області. Проєкт «EU4Skills», покликаний реформувати професійно-технічну освіту з метою зробити навчання таким, що відповідає вимогам ринку праці,  допомогти молоді та дорослим реалізувати власний потенціал і реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу та його країнами-членами – Німеччиною, Фінляндією та Польщею. Паралельно, крім Львівської області, реалізовується у Чернівецькій, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Вінницькій та Запорізькій областях.

Підсумовуючи нараду Андрій Годик зазначив, що якісна підготовка кадрів є важливим аспектом розвитку економіки регіону і на Регіональну раду покладено функції комунікатора між владою, роботодавцями та навчальними закладами. 

Ключові слова:

нарадапрацедавці

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.08.2020 20:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7264
+56
Очікують
результати тесту:
485
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
10981
+130
Одужало:
2936
+12
Померло:
305
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ