Львівські гандболістки стали чемпіонами Вищої ліги

10 Червня 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Жіноча гандбольна команда «КІВС-Політехніка-Львів», яка складається з випускниць та учениць Львівського коледжу спорту, стала чемпіоном Вищої ліги. Цьогоріч команда дебютувала у Вищій лізі.

Про це стало відомо після того, як Комітет Федерації гандболу України ухвалив рішення про дострокове завершення чемпіонату України у зв’язку з помірним виходом України з карантину.

Підсумкові місця серед жіночих команд Вищої ліги визначили за результатами всіх попередньо зіграних ігор. Відтак, чемпіоном Вищої ліги стала команда «КІВС-Політехніка-Львів», яку тренує Віталій Надич.

«Звичайно, шкода, що через карантинні обмеження нашим спортсменам не вдалось повноцінно дограти сезон. Однак маємо вже кілька команд-чемпіонів. Це демонструє високий рівень виступу наших спортсменів впродовж сезону», – зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, Федерація гандболу України у зв’язку з пандемією коронавірусу та карантинними обмеженнями вирішила завершити чемпіонат України. Відтак, чемпіоном України серед жіночих команд України шостий сезон поспіль стає львівська «Галичанка».

Ключові слова:

Вища лігагандбол

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ