Стартує конкурс з визначення мікропроєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями

5 Червня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення мікропроєктів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Конкурс проводять відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 березня 2019 року № 190/0/5-19 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету для дофінансування мікропроектів громадських та благодійних організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області у новій редакції», Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства (громадськими організаціями та творчими спілками), для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 та з метою реалізації заходів Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян у Львівській області на 2018-2020 роки у 2020 році.

Пріоритетними завданнями  та основними видами діяльності для реалізації проєктів (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі є:

1. Реалізація міжнародних конвенцій та відзначення пам’ятних дат:

- відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат, пов’язаних з вшануванням та увічненням пам’яті ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань та політичних репресій, формуванням соборності та державності, проголошенням Незалежності України, захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, Дня Захисника України;

- заходів з реалізації положень Конвенції про права осіб з інвалідністю з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, Дня пам’яті Чорнобильської трагедії та Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

2. Надання послуг з соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації:

- організація денної зайнятості;

- лікувально-виробничі майстерні;

- організація клубів за інтересами;

- клуби активного довголіття;

- університети ІІІ віку;

- групи самодопомоги;

- психологічна підтримка;

- працетерапія та арт-терапія;

- подолання алко- та наркозалежностей в учасників АТО.

3. Інформаційно-просвітницькі заходи:

- проведення семінарів, курсів, тренінгів, конференцій, дискусій, фестивалів, виставок, круглих столів;

- випуск поліграфічної продукції  (буклети, банери, сіті-лайти та ін.);

- розроблення та виготовлення періодичних, довідкових, інформаційних, аналітичних та методичних видань з питань соціального захисту, реабілітації, соціалізації, адаптації, працевлаштування цільової групи  населення без права їх подальшого використання в комерційних цілях;

- виготовлення інформаційних стендів;

- створення телепередач, відеороликів.

4. Організація дозвілля:

- проведення спортивно-реабілітаційних та фізкультурно-оздоровчих заходів за умови участі в них переважної кількості представників цільової групи населення;

- проведення заходів з військово-патріотичного виховання;

- квести, спортивні змагання, спартакіади;

- інтеграційні табори;

- екскурсії та подорожі

Громадська чи благодійна організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.  У межах конкурсу не можуть бути підтримані проєкти (програми, заходи), які:

- спрямовані на отримання прибутку;

- спрямовані на підтримку політичних партій;

- не відповідають обласному рівню виконання.

   Обласний рівень виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) передбачає провадження проєктної діяльності у більш як половині районів області  та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області; поширення інформації про результати проєкту у більш як половині районів області.

    Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

    1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

    2) опис проєкту та кошторис витрат, необхідних для реалізації проєкту, за формою встановленого зразка;

    3) інформація про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема про досвід виконання програм (реалізації проєктів, заходів) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших  джерел фінансування,  джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення (у довільній формі до 3 арк.).

    За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 70% вартості програми (проекту, заходу). Решта 30% необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені інститутом громадянського суспільства у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплата вартості приміщення, техніки, обладнання,тощо.

Обсяг фінансової підтримки одного проекту може становити до 50 тис. грн.

Конкурсні пропозиції подаються у друкованій та електронній формі. Всі документи (кожна сторінка), що містяться у конкурсній пропозиції повинні бути скріплені печаткою Організації.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу. Виконання проєктів (програм, заходів), що подаються для участі у конкурсі, має відбутись до 15 грудня 2020 року.

Всі проєкти мають бути реалізованими з урахуванням та забезпеченням санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

Конкурсні пропозиції надсилати на електронну пошту до 05 липня. Контактна особа – Кудрик Василина Василівна, спеціаліст відділу надання соціальних послуг управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, тел.: (032) 255-41-68, e-mail: dszn.proekt@gmail.com

У разі визнання проєкту переможцем Конкурсу, конкурсна комісія визначає обсяги бюджетних коштів для виконання кожного проєкту з дотриманням принципу відповідність кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проєкту), заходу соціально-господарській кон’юнктурі на території Львівської області.

 

Ключові слова:

конкурс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ