Юрій Бучко ознайомився із роботою Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок

3 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 червня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зустрівся із працівниками Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Під час зустрічі директор інституту Ігор Коцюмбас ознайомив з науковими досягненнями та напрацюваннями інституту. Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок є однією з провідних наукових установ України і країн СНД з питань розробки, вдосконалення та стандартизації методів контролю ветеринарних лікарських засобів, кормів та кормових добавок.

Профільні лабораторії ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок акредитовані на відповідність міжнародному стандарту ДСТУ ISO/IEС 17025-2006. На базі Інституту функціонують:

• Секція фармакологічних препаратів Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини України.

• Технічний комітет 132 Держспоживстандарту України «Засоби захисту тварин, корми та кормові добавки».

• Випробувальний центр Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок,акредитований Національним агентством з акредитації України на компетентність відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC17025–2001 в галузі органолептичні, фізикот -хімічні, імуноферментні, токсикологічні випробування продуктів рослинництва, кормів, преміксів, кормових добавок, препаратів фармацевтичних для потреб ветеринарної медицини та тваринництва.

• Національна референс -лабораторія з контролю залишкових кількостей ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ