Трьом львівським тренерам призначили стипендію Кабміну

3 Червня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 3 червня, Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців.

Зокрема, стипендії отримуватиме Зоряна Семеряк - тренерка Ксенії Пантелєєвої, яка входить до складу кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Олімпійських Іграх.

Також отримуватиме стипендію Сергій Коростильов - тренер Павла Коростильова, який входить до складу кандидатів елітної групи зі стрільби кульової на участь в Олімпіаді.

 Отримає стипендію й Антон Нікулін - тренер Станіслава Горуни, який входить до складу кандидатів елітної групи з карате  на участь в Олімпійських Іграх.

“Тішить той факт, що у нас з Міністерством схожі погляди щодо спортивних напрямів, які потребують першочергової підтримки. Бо ж фехтування, карате та кульова стрільба визначені видами спорту першої пріоритетності на Львівщині”, - зазначає начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Загалом призначили стипендії 75 тренерам, з них – 50 забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх та 25 – підготовку спортсменів до участі Паралімпійських ігор.

Стипендії призначили на 1 рік, вони становлять 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить понад 30 тисяч гривень.

Ключові слова:

стипендіятренери

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4099
+92
Очікують
результати тесту:
485
+92
Підтверджені випадки COVID-19:
6059
+177
Одужало:
890
+17
Померло:
159
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ