Захист прав дітей та сімей в пріоритеті обласної влади

3 Червня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради з прав людини разом із Службою у справах дітей Львівської ОДА організували міжвідомчу нараду, в межах якої обговорили шляхи забезпечення захисту прав дітей.

Зустріч дозволила консолідувати зусилля органів державної влади щодо забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я та освіту.

«Карантинні заходи, такі як закриття шкіл та обмеження пересування руйнують сформовану систему підтримки дітей. Не секрет, що сьогодні гостро стоїть питання дискримінації дітей, адже у зв’язку із карантином діти почали стикатися із все більшим тиском. Суспільство виявилось неготовим до такого формату існування. Окрім того спостерігається відсутність чіткої координації між дотичними відомствами. Щоправда Львівщина вигідно відрізняється на тлі України, як своєю матеріальною базою, так і досвідом, який дає результативність. Ми завжди ставимо Львівщину в приклад іншим регіонам», - наголосила під час наради регіональний представник офісу Уповноваженого з прав людини в західному регіоні Світлана Семчишин.

Протягом наради обговорили питання моніторингу стану дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та повернутих із закладів інституційного догляду, організацію освітнього процесу в умовах карантину та своєчасне реагування на порушення прав та інтересів дітей.

Ключові слова:

нарадаправа дітей

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ