Вітання голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького з нагоди Дня журналіста

6 Червня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Шановні працівники засобів масової інформації!

Невід’ємною ознакою демократичної держави та зрілості громадянського суспільства є свобода слова. На її сторожі мусять стояти всі державні інституції, депутати, правоохоронці, представники влади та журналісти. Саме працівники засобів масової інформації, вільні журналісти своїм найпершим обов’язком повинні вважати максимальне забезпечення права громадськості на повну та об’єктивну інформацію про всі найважливіші факти та події публічної сфери життя місцевої громади, регіону чи країни.

І в цій щоденній непростій праці виконавча влада завжди готова бути партнером ЗМІ та журналістів, захищаючи їх від незаконного втручання у професійну діяльність і тиску. Бо лише вільні та відповідальні друковані й електронні ЗМІ творять вільну і демократичну країну та сприяють становленню справжнього громадянського суспільства.

З нагоди професійного свята бажаю усім вам, шановні журналісти, міцного здоров’я, цікавих тем, вдячних читачів, багатих рекламодавців, родинного тепла, добробуту і щастя! Зичу процвітання та нових творчих здобутків вашим редакційним колективам!

З повагою, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.08.2020 20:00
Пацієнтів загалом звернулось:
7264
+56
Очікують
результати тесту:
485
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
10981
+130
Одужало:
2936
+12
Померло:
305
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ