Минуло 4 роки від Грибовицької трагедії

30 травня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 травня, у Жовкві вшанували пам’ять рятувальників, які загинули під завалами Грибовицького сміттєзвалища у 2016-у році. Участь у молитві, разом із родинами загиблих, узяли представники місцевої та львівської влади, ДСНС та громадськість.

Чотири роки тому, 20 травня розпочалася масштабна пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі. 30 травня, через пожежу і її ліквідацію, там стався великий зсув сміття. Під завалами загинули троє рятувальників. Серед тих, хто потрапив під завал, був й еколог Львівського комунального підприємства "Збиранка". 30 травня чоловік зник і його не знайшли досі.

Серед тих, хто загинув:

 Юрій Рудий, 28 років – начальник ДПРП-48 м. Рава-Руська, майор служби цивільного захисту,

 Андрій Вненкевич, 32 роки – начальник караулу ДПРЧ-17 м. Жовква, капітан служби цивільного захисту.

 Богдан Юнко, 27 років – пожежник-рятувальник ДПРЧ-17.

 61-річний еколог, працівник ЛКП “Збиранка” Олександр Бутін. Його тіло не знайшли.

“Проблема з львівським сміттям не вирішена - вона відкладена. Вона відкладена на потім у всій країні. І, на жаль, уже задавнена. А всі задавнені хвороби лікуються важче. Точно невиліковною раною лишається для родин втрата рідних. Сьогодні, разом з жителями Жовківщини, щиро співчуваю рідним і близьким загиблих. Ми всі маємо розуміти і пам'ятати, що найкращим вшануванням їхньої пам'яті буде справжнє вирішення сміттєвої проблеми і свідоме поводження з відходами”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, який узяв участь в поминальних заходах в Жовкві.

Нагадаємо, на Львівщині є Стратегія поводження з побутовими відходами до 2030 року і триває обговорення проєкту Регіонального плану управління відходами до 2030 року, який кожна область повинна створити і втілити відповідно до вимог Національного плану управління відходами до 2030 року.

Ключові слова:

Грибовичітрагедія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ