В області діють мобільні бригади допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства

28 травня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

26 травня під головуванням Генерального директора Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Руслана Колбаси відбулась Всеукраїнська селекторна нарада з відповідальними особами з протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також радників з гендерних питань.

Під час наради начальник Управління реалізації європейських стандартів рівності Мінсоцполітики Дмитро Каплун ознайомив учасників наради із станом реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та гендерної рівності.

Також обговорювали досвід регіонів щодо протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству та гендерної рівності. Основну увагу акцентували на проблемних питаннях, зокрема на необхідності створення спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства.

«Станом на сьогодні в області працюють 3 мобільних бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі - у м. Львові, Яворівському районі та Новострілищанській ОТГ. Щодо притулків, то у Львівській області функціонує Центр соціально-психологічної допомоги та соціальна квартира громадської організації "Центр "Жіночі перспективи", де можуть тимчасово розміщуватись особи, які постраждали від домашнього насильства», - зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Уляна Дорош.

Окрім того, присутні розглянули необхідність внесення змін до Закону України «Про протидію торгівлі людьми», зокрема в частині передачі повноважень із встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми місцевим державним адміністраціям, а також потребі запровадження Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Ключові слова:

Львівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ