Медики Львівщини отримали першу партію вантажу з літака «Мрія»

18 травня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Мобільний цифровий рентген-апарат, 4 комплекти обладнання для проведення ультразвукової діагностики (УЗД), 23 монітори пацієнта та 34 880 одноразових захисних костюми для медперсоналу 12 травня безкоштовно передали до 13 медичних закладів Львова та області представники Групи Нафтогаз.

Благодійний медичний вантаж з літаків «Мрія» та «Антей» від Групи Нафтогаз першочергово призначено для лікарень, які уже приймають або прийматимуть у II-й чи III-й хвилі хворих на COVID-19. Група Нафтогаз та АТ «Укргазвидобування», як одна з компаній групи, за співпраці з Міністерством охорони здоров’я України (МОЗ) спільно визначили потреби у благодійній допомозі.

Медичне обладнання та захисний одяг отримає 121 лікарня у 14 областях. Перелік медичних закладів визначали за рекомендаціями МОЗ. Уже 12 травня таку допомогу, чи не першими в Україні, отримали львів’яни. До КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» надійшов єдиний, визначений для Львівщини мобільний цифровий рентген-апарат, монітори спостереження за станом хворих та УЗД-прилади.

Медичний персонал інфекційної отримав найбільшу партію захисних костюмів. Бо саме ця лікарня сьогодні є головним центром протидії коронавірусу на Львівщині. Цього самого дня комплекти обладнання та тисячі захисних костюмів отримали НП Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», КНП «8-а міська клінічна лікарня м. Львова» та КНП Львівської обласної ради «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи».

Також 12 травня керівництво Стрийського, Комарнівського, Хідновицького нафтогазопромислів організувало доставку важливого медичного вантажу в лікарні та медичні установи районів, де працюють підрозділи «Львівгазвидобування» - філії «Укргазвидобування». Вже сьогодні вони першими зустрічають і обстежують хворих, серед яких і інфіковані COVID-19. Благодійна допомога надійшла до Городоцької, Мостиської, Яворівської, Самбірської, Дрогобицької, Стрийської, Миколаївської та Жидачівської центральних районних лікарень і КНП «Дрогобицька міська лікарня №1». Загалом на території Західної України допомогу від Група Нафтогаз отримає 71 лікарня.

Обладнання та засоби захисту вже відвантажили до медичних закладів Волині, Чернівців, Івано-Франківська, Рівного, Закарпаття та Тернопільщини.

Як наголосив директор газопромислового управління “Львівгазвидобування” Олександр Сендега, близько місяця тому, компанія “Укргазвидобування” спільно з “Львівгазвидобуванням” надала допомогу громадам Львівщини та селищним радам.

“Для трьох районів та селищних рад, на території яких видобуваємо газ, ми надали індивідуальні засоби захисту. Як для медиків районних лікарень, ФАПів, так і для усіх мешканців цих сіл. Найближчим часом таку допомогу плануємо надати ще 5 районам. Це знову будуть засоби індивідуального захисту та обладнання для районних лікарень”, - додав Олександр Сендега.

Ключові слова:

допомогамедики

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ