Львівська національна філармонія запрошує поціновувачів музики на онлайн-концерт «До дня Європи»

16 травня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Щороку, у третю суботу травня, в Україні відзначають День Європи. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року згідно з Указом Президента «Про День Європи». У самій Європі цей день відзначають 9 травня відповідно до рішення, ухваленого у 1985 році на саміті Ради ЄС у Мілані.

Традиційно з нагоди Дня Європи в українських містах організовуються і проводяться святкові тематичні заходи, відбуваються зустрічі послів держав-членів ЄС із представниками органів місцевої влади, студентами та викладачами місцевих університетів, представників неурядових та громадських організацій, засобів масової інформації. Проте цьогоріч заходи до Дня Європи, у зв’язку з запровадженим карантином у державі, проходять онлайн.

Львівська національна філармонія долучається до святкування і сьогодні, о 15.00 транслюватиме концерт «До дня Європи». Це буде незвичний музичний перформанс без глядачів, проте — сповнений емоціями і європейським шармом. Онлайн-трансляції заходу проводитимуться на мережевій платформі YouTube та фейсбук-сторінці Львівської національної філармонії.

На сцені Концертного залу Людкевича прозвучить твір італійського композитора Дж. Россіні. Petite Messe solennelle — «Маленька Урочиста Літургія». Її виконуватимуть: Софія Соловій (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Сергій Кутепов (тенор), Юрій Григораш (баритон), Мирослав Драган (фортепіно), Оксана Рапіта (фортепіано), Олена Мацелюх (орган), Камерний Хор «Глорія». Диригуватиме Володимир Сивохіп.

Ключові слова:

День Європифілармонія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ