Стартував унікальний спортивний спецпроєкт “Успіх, який мотивує”

15 травня 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Днями управління фізичної культури та спорту та студія “Панорама Productinon” запустили спецпроєкт “Успіх, який мотивує”. Відтак, за допомогою коротких відеороликів мешканці Львівщини можуть пригадати найвидатніші перемоги наших спортсменів.

“Власне, унікальність проєкту полягає в тому, що ми робимо акцент на подіях, які трапилась відносно не так давно - рік, два, три тому. Ці перемоги яскраво ввійшли в історію не тільки львівського, а й всеукраїнського та світового спорту. Однак у шаленому вирі подій вони з’являються в інформаційному просторі на кілька днів та забуваються. А зараз, у період карантину, є чудова нагода пригадати всі ті події”,  - зазначає начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

Зараз у мережі можна знайти два випуски.

Один - про першу за роки незалежності перемогу львівського волейбольного клубу “Барком-Кажани” на чемпіонаті України.  

Інший - про львів’янок-борчинь Юлію Ткач та Юлію Хавалваджи-Благиню. Перша - чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи, багаторазова призерка європейських та світових першостей. Юлія Хавалджи - бронзова призерка чемпіонату світу, чемпіонка та чотириразова призерка чемпіонатів Європи, бронзова призерка Кубку світу.

Зараз триває роботу над третім випуском.

“Нам є ким пишатись і кого ставити у приклад. Перемоги, які здобувають наші спортсмени  та клуби, справді можуть стати відмінною мотивацією та натхненням для молоді та юнацтва”, - додає Роман Хім’як.

Ключові слова:

спорт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6807
+117
Очікують
результати тесту:
485
+117
Підтверджені випадки COVID-19:
10420
+197
Одужало:
2735
+106
Померло:
283
+8

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ