Відбулось онлайн-зустріч в рамках реалізації проєкту "Німецько-український агрополітичний діалог"

8 травня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 травня, працівники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації взяли участь в установчій онлайн-зустрічі заснування робочої групи з питань сільського розвитку, як неформального об'єднання зацікавлених сторін у сфері сільського розвитку України, в рамках реалізації проєкту "Німецько-український агрополітичний діалог". Мета робочої групи - формування механізмів неформальної координації сільського розвитку між основними зацікавленими сторонами та напрацювання бачення основних етапів розвитку сільської місцевості в Україні (з акцентом на аграрному секторі). До складу групи увійдуть як представники органів влади так і бізнесу, громадянського суспільства та експертного середовища задіяних у сфері сільського розвитку.

Зі вступним словом звернулася  Наталя Письменна, керівник експертної групи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Крім цього, зазначила про підготовлений законопроект щодо створення «Фонду сільського розвитку» з  метою розвитку інфраструктури, медицини, освіти, малого і середнього підприємництва в сільській місцевості.

Роман Корінець презентував звіт на тему «Статус-кво - координація діяльності в сфері сільського розвитку», в якому запропонував два варіанти створення та діяльності робочих груп: 1) громадська платформа сільського розвитку (учасники – суб’єкти приватного права); 2) платформа сільського розвитку (учасники – суб’єкти публічного права).

 «Одне із найважливіших завдань таких робочих груп – вироблення пропозицій щодо подальших напрямів сільського розвитку в Україні, що є особливо актуальним у контексті підтримки євроінтеграційних процесів в Україні», - зазначив Роман Корінець.

Із заключним словом до учасників засідання звернувся Фолькер Зассе, керівник проєкту «Німецько-Український Агрополітичний Діалог», та наголосив на важливості кооперації в сільській місцевості як ефективного механізму сталого економічного розвитку села, враховуючи європейський досвід.

За результатами засідання, модератор зустрічі Марія Ярошко запропонувала учасникам сформувати бачення основних етапів розвитку сільської місцевості в Україні для формування моделі новітнього села.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ