Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука стала учасницею проєкту "Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги"

29 квітня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською огранізацією «Українська бібліотечна асоціація за підтримки Європейського Союзу» (програма Дім Європи). Партнери проєкту: Публічні бібліотеки м. Орхус (Данія) та Білоруська бібліотечна асоціація.

З квітня по грудень 2020 року понад тридцять учасників, бібліотекарі з України та Білорусі, навчатимуться створювати проєкти, зокрема, працюватимуть над розробкою програм з інноваційних бібліотечних послуг. В рамках проєкту було заплановано два п’ятиденні тренінги у Києві, де лекції мали б читати фахівці з Данії. На жаль, у зв’язку із карантином, навчання відбуватиметься онлайн на платформі Zoom.

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.).

Завдяки проєкту бібліотекарі матимуть чудову нагоду навчатися та створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурну та творчу індустрію Львівщини.

Ключові слова:

бібліотекаконкурс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ