Львівська ОДА сприятиме відновленню роботи центру для реабілітації атовців

27 квітня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

До Львівської обласної державної адміністрації звернувся керівник центру «Фенікс», у якому проходять реабілітацію учасники АТО, Андрій Посікіра щодо можливості виділення коштів з обласного бюджету на співфінансування відновлення роботи цього центру.

«Вважаю, що центр займався і займатиметься й надалі вкрай важливими питаннями учасників АТО та їхніх сімей. Тому так необхідно розглянути питання про виділення коштів на капітальний ремонт центру на черговому засіданні ТЕБ і НС», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Окрім того, очільник Львівщини висловив переконання, що керівник центру та робоча група у стислі терміни напрацюють проектно-кошторисну документацію. Відтак, виходячи з потреби фінансування, Львівська обласна державна адміністрація розгляне виділення коштів на відновлення роботи центру.

Нагадаємо, за інформацією Головного управління ДСНС України у Львівській області, 17 квітня 2020 року загорівся дах будівлі в одному з корпусів Львівської обласної психіатричної лікарні, де розміщується центр «Фенікс», однак за двадцять хвилин пожежу погасили. Обійшлося без жертв.

Реабілітаційний центр займається лікуванням посттравматичних розладів у бійців АТО та розміщений на території Львівської обласної психіатричної лікарні, що на вул. Кульпарківській,95 у Львові. Центр створили силами волонтерів ще у 2014. Персонал відділення – десяток людей: психологи, реабілітологи та масажисти.

Ключові слова:

АТОцентр

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ