“Яворівський район має право на існування”, - Максим Козицький

24 квітня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький запевнив, що підтримує збереження Яворівського району. Про це він заявив, перебуваючи сьогодні з робочим візитом на Яворівщині, де оглянув інфраструктуру регіону.

“Ідея залишити Яворів центром окремої адміністративно-територіальної одиниці, я вважаю, добра. Сюди мав би увійти Яворівський та Мостиський райони, оскільки їхні території віддалені на понад 60 км від Львова, тут працює відразу кілька міжнародних пунктів пропуску. Саме тут дислокується найбільший у Європі Яворівський військовий полігон. Львівський район, і без Яворівського, складатиметься з 20-25 громад. Я думаю, специфіка цих регіо доволі різна, і буде мудро адмініструвати їх також окремо”, - пояснює голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

За його словами, відповідні пропозиції щодо формування Яворівського району як окремої одиниці адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня до уряду та профільного міністерства ЛОДА направить найближчими днями.

На території Яворівського та Мостиського районів наразі проживає близько 80 тисяч осіб. Наразі в Україні 490 районів. На Львівщині їх - 20, а має залишитися шість. Яворівський район міг би стати сьомим.

Нагадаємо, 16 квітня 2020 року Верховна Рада України внесла зміни до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" №2653 від 20.12.2019. Це дає можливість Уряду прийняти необхідні рішення для затвердження адміністративно-територіального устрою на рівні громад: вводить поняття адміністративного центру територіальної громади та території територіальної громади та до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України уповноважує Кабінет Міністрів України визначати адміністративні центри та території територіальних громад.

Ключові слова:

Максим Козицький

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6807
+117
Очікують
результати тесту:
485
+117
Підтверджені випадки COVID-19:
10420
+197
Одужало:
2735
+106
Померло:
283
+8

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ