Львівська ОДА звертається до правоохоронців щодо швидкого встановлення причини пожежі у центрі для реабілітації атовців

17 квітня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація висловлює занепокоєння через пожежу в одному з корпусів Львівської обласної психіатричної лікарні, де розміщується центр «Фенікс», у якому проходять реабілітацію учасники АТО.

За інформацією Головного управління ДСНС України у Львівській області, загорівся дах будівлі, однак за двадцять хвилин пожежу погасили, обійшлося без жертв.

Відтак, Львівська обласна державна адміністрація звертається до ДСНС та правоохоронних органів з закликом щодо якомога швидшого встановлення причин загорання приміщення та притягнення до відповідальності усіх причетних осіб. Також Львівська обласна державна адміністрація сприятиме відновленню роботи центру «Фенікс».

Довідково.

Реабілітаційний центр займається лікуванням посттравматичних розладів у бійців АТО та розміщений на території Львівської обласної психіатричної лікарні, що на вул. Кульпарківській,95 у Львові. Центр створили силами волонтерів ще у 2014. Персонал відділення – десяток людей: психологи, реабілітологи та масажисти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ