Ініціативна група розглянула колективне звернення громадян міст Винники та Львова

17 квітня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 17 квітня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось засідання ініціативної групи, на якому розглянули "Колективне звернення громадян щодо самозахоплення земель державного лісового фонду у місті Винники".

Участь у засіданні взяли: перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник, заступник директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Андрій Романишин, народна депутатка Наталія Піпа.

Для Львівської ОДА важливо почути позицію всіх сторін, які є дотичними до ситуації, що стала предметом звернення громадян міст Винники та Львова.

Сторону забудовника представив Григорій Козловський та Олексій Різник. Також участь у зустрічі взяли громадяни, чиї звернення сьогодні розглядали, – Анна Филистин та Соломія Максимович. 

Окрім того, серед присутніх були – заступник керівника Головного управління національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець та представник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Ярослав Целень.

Під час зустрічі представники департаментів роз'яснити всі моменти щодо документації, і всі зацікавлені сторони надали відповідні пояснення про ситуацію у Винниках.

Чи виходять дії інвестора за межі правового поля, мають відповісти компетентні у цьому профільні державні органи. Відповідні листи ЛОДА скерує Державній архітектурній будівельній інспекції, Держекоіспекції, а також звернеться для здійснення перевірки і контролю до правоохоронних органів.

Ключові слова:

зверненняЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ