Чемпіони світу показали свої тренування в умовах карантину

13 квітня 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Спортсмени Львівщини адаптуються до нових реалій та не припиняють тренувань навіть в умовах карантину.

Наприклад, спортсмени з Жидачівщини, брати Володимир та Богдан Гози показали, чим займаються та як тренуються на карантині. На власному подвір’ї важкоатлети облаштували поміст. Під час карантину спортсмени виконують на ньому основні вправи. 

Володимир та Богдан Гози – важкоатлети світового рівня. 24-річний Володимир – учасник Олімпійських ігор 2016 року,  бронзовий призер чемпіонату Європи з важкої атлетики серед молоді до 23 років, срібний призер чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років.18-річний Богдан – чемпіон Європи з важкої атлетики серед юнаків віком до 17 років. У грудні 2019 року Богдан встановив два світові рекорди.

Займаються спортом на карантині не тільки професійні спортсмени, а й пересічні львів’яни. Нещодавно у Львові започаткували нову українську традицію, – спорт на балконах, - своєрідну альтернативу італійським балконним співам. Львівське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України закликало мешканців області долучитись до створення традиції із своєї домівки, щодня виходити на власні балкони, тренуватись та постити свої фото і відео з хештегами #спортнабалконі #спортивнасамоізоляція.

Нагадаємо, наприкінці березня управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА запустило флешмоб “Залишайся та займайся вдома”.

Ключові слова:

спорт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ