Рік тому на Львівщині створили національний природний парк «Бойківщина»

13 квітня 2020р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

11 квітня минулоріч скарбниця природнозаповідних територій Львівщини поповнилася національним природним парком, саме у цей день було підписано Указ Президента України «Про створення національного природного парку «Бойківщина» площею 12240 га, 10623 з яких – надано національному природному парку у постійне користування.

НПП «Бойківщина» – наймасштабніший об’єкт природно-заповідного фонду Львівщини, який створено протягом останнього десятиліття.

НПП «Бойківщина» – це парк, який розташований у Турківському районі, а його територія вирізняється високим рівнем біотичного різноманіття та відіграє визначальну роль у межах головного Європейського вододілу в басейнах р.Стрий та р.Дністер, ці території вже давно стали домівками для багатьох видів рослин і тварин, які сьогодні рідкісні у Європі, серед яких баранець звичайний, аконіт опушеноплодий, лунарія оживаюча, чина гладенька та інші.

НПП «Бойківшина» – це парк, який сприятиме розвитку рекреації та туризму Львівщини, бо межує з НПП «Сколівські Бескиди» та включає частину територій РЛП «Надсянський», а в його межах наявні пам’ятки історії та культури історичного регіону, де споконвіку проживали бойки.

Ключові слова:

екологія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ