Львівські футболісти подбали про ветеранів спорту на карантині

3 квітня 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У період карантину близько півсотні футбольних ветеранів Львівщини та їхні родичі отримали продуктові набори, засоби індивідуального захисту і гігієни. Реалізація такої ініціативи стала можливою завдяки особистій участі очільника Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка.

Серед тих, хто отримав пакунки, екс-футболісти, тренери, спостерігачі арбітражу, спортивні історики.

«Насправді тішить, що це не поодинока ініціатива. Приємно, що наші спортсмени пам‘ятають про своїх старших по цеху колег», – зазначає начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Напередодні, у п‘ятницю, до потребуючих з допомогою навідався також чемпіон Європейських і Світових ігор, багаторазовий призер етапів Прем’єр-ліги та Серії А Станіслав Горуна.

«Пропоную кожному, хто має бажання і фінансову можливість, привезти пакет із продуктами кільком знайомим пенсіонерам чи сім’ям, в яких батьки в цей складний час без роботи. Це не челендж і не розвага. Просто подумайте про людей, які живуть у вашому будинку, на вашій вулиці, про бабусь і дідусів, про своїх вчителів, зателефонуйте і запитайте, що їм зараз потрібно. Купіть і привезіть», – закликає Станіслав Горуна.

Ключові слова:

ветеранидопомога

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ