Верховна Рада спростила призначення державних соціальних допомог на період карантину

1 квітня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)", який прийнятий Верховною Радою України та направлений на підпис Президенту України, внесено зміни до законодавчих актів, які регулюють призначення та виплат деяких державних соціальних допомог.

Цими змінами забезпечується здійснення безперебійних виплат соціальних допомог, продовжено строк звернення за соціальною допомогою та строки виплат соціальної допомоги.

Наприклад, якщо соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям була призначена раніше – її виплата продовжується без подання необхідних документів на період карантину, з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії карантину.

Крім того, строки звернення щодо призначення видів державної допомоги сім'ям з дітьми, продовжуються на період карантину, та один місяць після дати його завершення.

Для осіб з інвалідністю, у випадку пропуску, в період карантину, строку переогляду особою з інвалідністю - виплата державної допомоги не зупиняється до закінчення терміну дії карантину з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю.

Ключові слова:

коштинарахування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ