Львівщина отримає понад 485 млн грн на виплату державних соціальних допомог та житлових субсидій

27 березня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Львівщина отримає понад 485 млн.грн. з державного бюджету на виплату державних соціальних допомог, а також на виплату пільг та житлових субсидій у грошовій формі.

Про це інформує департамент соціального захисту населення Львівської ОДА.

Близько 298 мільйонів гривень спрямують на допомогу окремим верствам населення, які найбільш потребують підтримки нашої держави: сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям, хворим на тяжкі захворювання, яким не встановлено інвалідність, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня”.

Також майже 188 мільйонів гривень надійде на виплату пільг та житлових субсидій у грошовій формі.

З початку року на зазначені цілі з державного бюджету органами соціального захисту області переховано близько 1,45 мільярда гривень.

Ключові слова:

кошти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ