Дотримуйтеся особистої та інформаційної гігієни, - Максим Козицький

22 березня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація закликає мешканців області користуватися та довіряти лише перевіреним джерелами інформації.

“Постійно наголошую, що найгірший вірус - це паніка. Саме в паніці найкраще поширюються фейки і провокації. Прошу усіх мешканців Львівщини дотримуватись особистої і інформаційної гігієни. Львівська ОДА день і ніч робить все можливе. Наш пріоритет - люди, їх життя і здоров'я. Лікарні Львівщини активно забезпечуються новими апаратами ШВЛ, засобами захисту, необхідними медикаментами. Також тримається під контролем і продовольче забезпечення області», - наголошує голова облдержадміністрації Максим Козицький.

Оновлені дані про кількість пацієнтів з підозрою на коронавірус кілька разів на день публікуємо на офіційному сайті Львівської ОДА за посиланням. 

Для зручності - усі інформаційні повідомлення публікуємо на нашій сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Закликаємо також користуватися інформацією, яку розміщує Міністерство охорони здоров’я України на офіційному сайті   та у соцмережах .

Для наших громадян, які на цей момент перебувають за кордоном, Міністерство закордонних справ України розробило пам’ятку, у якій можна знайти відповіді на найактуальніші запитання та контакти усіх необхідних служб.

“Не піддавайтеся впливу фейкових новин. Дезінформація - це потужний інструмент в руках наших ворогів”, - додає Максим Козицький.

Ключові слова:

Львівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.07.2020 10:05
Пацієнтів загалом звернулось:
4007
+99
Очікують
результати тесту:
485
+99
Підтверджені випадки COVID-19:
5882
+152
Одужало:
873
+10
Померло:
157
+11

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ