На Львівщині презентували виставку «Блокпост Пам’яті»

16 березня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У львівському Будинку Офіцерів презентували виставку «Блокпост Пам’яті». Експозиція знаходиться у двох залах на першому поверсі. На фото реалії військових буднів, запеклі бої та зруйновані долі людей.

«Блокпост Пам’яті» - пересувна виставка, присвячена загиблим воїнам України. Експозиція зібрана та створена головою правління Міжнародної асоціації дослідників фортифікації «Цитадель» та його колегами.

Виставка представлена у 34 вітринах, де зібрано понад 400 експонатів: документи та речі загиблих військовослужбовців ЗСУ, бійців добровольчих батальйонів, НГУ, підрозділів МВС та СБУ. Речі багатьох загиблих військових було зібрано під час реалізації гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200».

Поруч з останками пошуковці часто знаходили різні особисті речі воїнів: мобільні телефони, записники, щоденники, жетони. Іноді знаходили найдорожче, особливе і дуже особисте: амулети, обереги, фотознімки. Ці предмети допомагали провести первинну ідентифікацію загиблої людини.Опісля, вони передавались рідним і близьким воїна, який віддав своє життя за Батьківщину. Частина цих речей, з дозволу родин воїнів, стала предметами експозиції, яка по-суті є фіксацією останніх митей життя захисників своєї країни.

Ключові слова:

виставкаЛьвівська ОДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 27.05.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
2169
+39
Очікують
результати тесту:
71
+39
Підтверджені випадки COVID-19:
1443
+38
Не підтверджено діагноз:
5777
+349
Одужало:
322
+27
Померло:
43
+1
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ