На Львівщині відбувся круглий стіл з виробниками органічної продукції садівництва

11 березня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 березня, у Львові відбулось засідання круглого столу партнерів компанії «БТУ-ЦЕНТР» (біотехнології України) з виробниками органічної продукції садівництва. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

У засіданні взяли участь виробники органічної продукції у галузях садівництва і ягідництва Львівської області, представники департаменту, наукових установ, організацій з виробництва біопрепаратів.

Під час заходу обговорили питання впровадження органічних технологій компанії  БТУ-ЦЕНТР у садівництві, державної фінансової підтримки сільгоспвиробників, результати використання біопрепаратів компанії у Львівській області, а також представили нові розробки компанії для удосконалення технологій ведення органічного виробництва у садівництві.

Зокрема,  начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Світлана Долинська інформувала про програми підтримки для агровиробників з державного та обласного бюджетів, надала роз’яснення щодо умов участі у програмах. 

Учасники круглого столу обмінялись досвідом, корисною інформацією та  думками у сфері органічного виробництва продукції садівництва та ягідництва.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ