«Львівщина формуватиме ОТГ за єдиним принципом – спроможність громади»,- Максим Козицький

10 березня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 березня, голова Львівської ОДА Максим Козицький, провів низку зустрічей із представниками ініціативних груп органів місцевих самоврядування в частині проведення реформи децентралізації.

Серед учасників обговорення також перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, т.в.о. директора департаменту економічної політики Степан Куйбіда, експерт з децентралізації Юрій Ганущак, заступник міського голови Львова Любомир Зубач.

У межах зустрічі спільно обговорили гострі питання, зокрема створення ОТГ, формування Львівської ОТГ тощо.

Голова Львівської ОДА наголосив, що важливо почути всі сторони, які є дотичними до процесу, проте спроможність громади повинна залишатись основним чинником формування ОТГ.

«Львівщина формуватиме ОТГ за єдиним принципом – спроможність громади. Ми маємо створити потужні великі громади, які за два-три роки зможуть самостійно функціонувати та розвиватись», - наголошує Максим Козицький.

Очільник області підкреслює, що завданням сьогоднішніх зустрічей є показати перспективність громад, але у жодному випадку не ухвалення рішень про їх ліквідацію.

За словами Василя Лозинського, Перспективний план має включати мінімум неспроможних громад. Він також наголосив, що усі об’єднання повинні відбуватися відповідно до Закону.

«У нас є факти та своє бачення. Ми сьогодні зібралися тут, щоб почути аргументи громад та ще раз переглянути питання включення до Перспективного плану. Негативна демографічна ситуація, негативна економічна ситуація, зокрема динаміка надходжень, - це ті фактори, які вказують на неготовність громад самостійно функціонувати та розвиватися надалі», - додав Василь Лозинський.

Зазначимо, що участь в зустрічі взяли представники проєктих об'єднаних територіальних громад з Жовківського, Пустомитівського Золочівського, Стрийського, Сокальського, Дрогобицького, Турківського, Миколаївського районів, а також представники діючих ОТГ Мостиського, Пустомитівського, Жидачівського, Самбірського, Стрийського районів області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 01.06.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2357
+18
Очікують
результати тесту:
154
+18
Підтверджені випадки COVID-19:
1700
+31
Не підтверджено діагноз:
7237
+405
Одужало:
421
+12
Померло:
56
+1
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ