Львівська ОДА видасть книгу про різноманіття рослинного світу області

6 березня 2020р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

З метою популяризації знань про рослинний світ та необхідність його охорони, Львівська обласна державна адміністрація  підготувала у друк видання про ефемероїди Львівської області.

“Весняні рослини Львівщини” - це перша частина книги про різноманіття рослинного світу області. У ній зібрані майже 50 найменувань рослин, більшість з яких занесені до Червоної Книги України.

Видання адресоване школярам та вчителям біології, воно буде цікавим також студентам та спеціалістам біологічного профілю. 

Серед авторів книги - Лілія Тасєнкевич, Мирослава Сорока, Анджей Возняк, Андрій Сенюк, Тетяна Хміль, Марія Сенів, Христина Скрипець.

“Книгу “Весняні рослини Львівщини. Частина І” плануємо передати у всі школи Львівської області. Цим виданням хочемо також привернути увагу до важливості збереження наших рослин. Це особливо актуально зараз, у перші дні весни, адже люди безжально зривають та нищать первоцвіти. Закликаю усіх дбати про природу нашого регіону, адже наше майбутнє залежить від кожного з нас. Будьмо відповідальними ”, - наголошує Юрій Холод.

Із онлайн-версією видання можна ознайомитися за посиланням.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ