Максим Козицький зустрівся із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у західних областях

5 березня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Cьогодні, 5 березня, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із Представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у західних областях Світланою Семчишин .

“Дуже важливою є співпраця з органами місцевого самоврядування. Ми здійснюємо парламентський контроль у сфері захисту виконання вимог закону України “Про доступ до публічної інформації”,  законодавства у сфері захисту персональних даних, закону “Про звернення громадян”. Метою нашої роботи є оперативне вирішення проблемної ситуації, з якою звертаються громадяни”, - наголосила Світлана Семчишин.

У межах зустрічі Світлана Семчишин  розповіла очільнику області про результати моніторингових візитів, які здійснювали в межах реалізації національно-превентивного механізму та у відповідності до стратегічних напрямків діяльності.

Окрім того,  вона зазначила, що під час моніторингових візитів досліджувалося дотримання прав дітей в умовах проведення реформ децентралізації та деінституціалізації.

Представник наголосила, що наразі в об’єднаних територіальних громадах немає служб у справах дітей, які б захищали їх права.  

Також обговорили процес формування проекту Перспективного плану та перебіг реформи децентралізації в області.

Окремо зосередили увагу на відшкодуванні завданої шкоди мешканцям Дрогобича внаслідок обвалу будинку.  За словами Світлани Семчишин, це питання є на контролі Уповноваженого з прав людини.

Відтак, за підсумками зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ