Чотири сотні учасників: для представників громад та бізнесу провели тренінг щодо нововведень у системі ProZorro

5 березня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 березня, департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації за експертної підтримки Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» провів семінар-практикум та навчальний тренінг щодо законодавчих змін у сфері закупівель та нововведень у системі ProZorro.

Участь у заходах взяли 400  учасників. Це представники  органів місцевого самоврядування області, виконавчої влади, об’єднаних територіальних громад, комунальних підприємств та регіонального бізнесу.

У вітальному слові т.в.о. директора департаменту Степан Куйбіда наголосив на важливості впровадження та роботи у системі електронних закупівель ProZorro, як важливого механізму функціонування інтернет-орієнтованої економіки. Як він зазначив, серед завдань ProZorro - прозорість держзакупівель,  об’єктивна оцінка тендерних заявок, повна звітність і аналіз усіх держзакупівель тощо.

Про зміни у проведенні закупівель відповідно до Закону №114- ІХ від 19.09.2019 року «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель інформували  керівник проектів ДП «Прозорро» Христина Гуцалова, представники торговельних майданчиків, провідні експерти та юристи-практики.

Ключові слова:

Prozorroнавчання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ