140 млн гривень - на реалізацію проєктів Конкурсу місцевих ініціатив

4 березня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

4 березня голова Львівської ОДА Максим Козицький підписав Розпорядження Про видатки з обласного бюджету на проекти місцевих ініціатив.   Відповідно до цього документу передбачено 140 млн гривень на реалізацію проєктів  1143 переможців Конкурсу місцевих ініціатив.

Із розпорядчим документом №132/0/5-20 від 04.03.2020 р. можна ознайомитись за посиланням.

“Цьогоріч розпорядчий документ виданий як ніколи швидко. Це не тільки кошти для місцевих громад, але й для обласних установ, кошти для об’єктів державної форми власності, які брали участь та перемогли. Це цікаві проекти та ініціативи, які цього року визнані найбільш перспективними. Варто зазначити, що завдяки  конструктивній співпраці із Львівською обласною радою, яка проводила конкурс та оперативно здійснила усі організаційно-правові засади, наші  замовники робіт вже від сьогодні мають можливість розпочинати усі підготовчі роботи для того, щоб розпочинати реалізацію відповідних місцевих ініціатив  в себе на місцях. Найближчим часом рекомендуємо відпрацювати місцевим органам самоврядування, органам виконавчої влади підготовку трансферних угод з метою отримання коштів обласного бюджету та готувати відповідні технічні завдання та організаційно-правові заходи для оголошення тендерів у Prozorrо”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Зокрема, Іван Собко наголосив, що обласна адміністрація спільно із правоохоронними органами та  Державною фіскальною службою чітко відстежуватимуть якість реалізації проектів та ефективність використання коштів.

“Важливо, щоб кожна гривня бюджету була видимою та використаною ефективно. Ми вітаємо усіх переможців та бажаємо успішної реалізації проєктів”, - підкреслив заступник голови.

Зауважимо, що найбільші суми коштів для реалізації проєктів місцевих ініціатив цьогоріч скерують міським бюджетам Львова та Дрогобича, Бродівському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жовківському Золочівському, Миколаївському районним бюджетам, а також Мостиській, Мурованській та Бібрській ОТГ.

Нагадаємо, у середу, 19 лютого, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив у Львівській області затвердила переможців. Із повним переліком можна ознайомитися тут.

Ключові слова:

переможціпроєкти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 04.08.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6570
+107
Очікують
результати тесту:
485
+107
Підтверджені випадки COVID-19:
10067
+146
Одужало:
2506
+152
Померло:
272
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ