В межах програми сприяння розвитку інформаційного простору завершився перший етап з відбору кінематографічних робіт

3 березня 2020р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Відбувся перший етап конкурсу з відбору пропозицій на підтримку проектів регіонального кінематографа, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету. Учасники конкурсу на відкритому захисті  конкурсних пропозицій представляли свої кінопроекти.

Загалом на конкурс було подано 15 проектів регіонального кінематографу, що претендують на фінансову підтримку з обласного бюджету.

Рішення Конкурсної комісії про надання чи відмову у фінансовій підтримці буде прийнято на наступному засіданні Конкурсної комісії.

Реалізація проектів відбувається в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2020 рік. Загальний бюджет конкурсу становить 800 тис.грн.

Конкурс має на меті надати можливість молодим талановитим режисерам реалізувати суспільно-важливі проекти та забезпечити максимальну відкритість і гласність у відборі.

Всі кінопроекти будуть завершені до кінця року, та представлені глядачам на кіномайданчиках та регіональних каналах області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ