На Львівщині відбувся чемпіонат області з черлідингу

27 лютого 2020р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Цієї неділі, 23 лютого, у Львові відбувся чемпіонат області з черлідингу. Ці змагання стали одними з наймасштабніших у місті: понад 600 черлідерок боролися за нагороди.

Серед учасників - представниці львівських клубів (15-ти осередків клубу LVIV ANGELS та трьох осередків Nancy Dolls), а також - спортсменки зі Стрия.
Черлідерки п’яти вікових категорій (3−5 років, 5−8 років, 8−12 років, юніори та дорослі) змагалися у трьох стилях (джаз, фрістайл і хіп-хоп) у соло, дуетах, квартетах і командах.

Серед учасниць найбільше було «Львівських янголів», отож, левова частка нагород здобута ними. Чемпіонами Львівської області стало 13 команд, 9 квартетів, 6 дуетів та 10 соло Lviv Angels.

Вагомі здобутки й у черлідерок  Nancy Dolls: два перших місця у командних змаганнях, два перших серед квартетів, сім перших серед дуетів та 14 золотих медалей у сольних виступах. Чемпіоном повернулася до Стрия й місцева чер-данс-фрістайл-команда, яка посіла перше місце у віковій категорії 8-12 років (шкільна ліга).

Крім спортивного, ці змагання мали й важливе соціальне значення, оскільки батьки черлідерів та інші вболівальники і глядачі долучилися до добрих справ, зробивши благодійний внесок у розмірі вартості вхідного квитка (50 грн.). Загалом на змаганнях зібрали 60000 грн. До збору зазначеної суми долучилися також тренери і керівництво спортивних клубів з черлідингу. Усі зібрані кошти передадуть до благодійного фонду «Світ дитини», одним із проєктів якого є всебічна допомога хворим дітям, у тому числі невиліковно хворим.

Додамо, що черлідерки LVIV ANGELS та Nancy Dоlls були суперницями лише на львівському килимі. Невдовзі вони дружнім колективом вирушать до Харкова, де 9-10 березня представлятимуть Львівщину на чемпіонаті України.

Ключові слова:

черлідинг

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 26.05.2020 09:31
Пацієнтів загалом звернулось:
2123
+38
Очікують
результати тесту:
71
+38
Підтверджені випадки COVID-19:
1405
+45
Не підтверджено діагноз:
5428
+171
Одужало:
295
+8
Померло:
40
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ